objednávky
objednávky:
iveta@salonformia.cz
+420-775-630-548

Kryolipolýza - jedna z nejefektivnějších neinvazivních metod na odbourání podkožního tuku


Kryolipolýza - neinvazivní liposukce nové generace.

V současnosti se jedná o nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.

Fakta mluví jasně...

Přístroj LipoCryo je nejrozšířenější technologií kryolipolýzy v Česku a to díky svým vynikajícím a konzistentním výsledkům.

Kryolipolýza Kryolipolíza Kriolipolýza Kriolipolíza Kryolypolýza Kryolypolíza Kriolypolýza Kriolypolíza

Aplikace z vesmírného výzkumu

Estetická medicíny si na cestě hledání optimální metody neinvazivního odstranění podkožního tuku prošla mnoha etapami, kterým bylo společné dodávání většinou tepelné formy energie do tkáně ( laser, radiofrekvence ) a tím vyvolání lipolýzy - procesu odbourávání tukových buněk. Novým přístupem, který je maximálně efektivní, bezpečný, bez vedlejších účinků a tělu přirozený, je tzv. kryolipolýza. Tato metoda tepelnou energii do tkáně nedodává, ale odebírá ji, to znamená, že definovaný objem tkáně podchlazuje. Podle výzkumů potvrzených v roce 1999 v amerických agenturách NASA ( National Aeronautics and Space Administration ) a ASMA ( Aviation, Space and Environment Medicin ) vede podchlazení tkáně, zjednodušeně řečeno, k její lipolýze. Tohoto tělu přirozeného principu využila medicína k vyvinutí kryolipolýzy - medicínské metody nyní již oficiálně certikované americkou FDA. Technologie kryolipolýzy působí pouze na tukové buňky, vyloučeno je tedy poškození kůže, nervů, cév, či vnitřních orgánů.

Kdo je ideální kandidát na LipoCryo™ aplikaci?

Ideální kandidát má lokalizovaný tuk v tukových polštářcích - nejde tedy obecně o obézního jedince. Obvykle se za hranici výhodnosti metody bere nadváha do 10kg. Formování prostřednictvím krystalizace zchlazením vede k předvídatelným výsledkům zmenšení síly tukové tkáně a tudíž i jejího objemu. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením technologie LipoCryo™ z těla odstraněny, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Klient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Jak LipoCryo™ aplikace probíhá?

Na kůži je umístěna speciální aplikační koncovka - LipoCryo™ transducér, která kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Aktivací přístroje dojde díky řízené intenzitě vakuového sání k přesnému vtažení záhybu kůže s tukovou tkání do aplikátoru. Následně aktivací kryolipolýzy dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru. Tukové buňky v podkoží ( adipocyty ), bohaté na saturované mastné kyseliny, jsou zváště citlivé na expozici chladu, což je velmi důležité a klíčové pro tuto metodu. Jinými slovy, sousedící elementy jako jsou krevní žilky, periferní nervy, melanocyty, fibrocyty a nenasycené tukové buňky, jsou mnohem méně citlivé na expozici chladu. Tato charakteristika vede po LipoCryo™ aplikaci k trvalému odstranění adipocytů bez poškození okolních tkání. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje. Aplikace je pohodlná, trvá maximálně hodinu, během které je možné relaxovat, poslouchat hudbu, sledovat televizi nebo třeba pracovat na notebooku...

Jak jsou tukové buňky z těla eliminovány?

Proces eliminace exponovaných adipocytů je dvojí:

  • Přímá eliminace procesem krystalizace, následovaným apoptózou a progresivním rozpadem adipocytů s uvolněním lipidů během následujících 2 až 6 týdnů (ošetření lze opakovat tedy až po šesti týdnech). Představuje sled biochemických procesů vedoucích k typickým změnám buňky: degradace cytoskeletu a následná změna tvaru cytoplazmatické membrány, smrštění buňky, fragmentace jádra i chromozomů uvnitř. Následně dochází k šetrnému odstranění zbytků této buňky.
  • Nepřímá eliminace jako důsledek stimulace sympatického nervového systému, která navozuje lipolýzu. Sympatický nervový systém - vegetativní autonomní nervstvo, které nepodléhá naší vůli.

Zbavit se tuku přesně tam, kde to potřebujete...

LipoCryo™ lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek, který lze vakuově vtáhnout do jedné ze dvou velikostí aplikátoru. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní část paží.

Kryolipolýza - kde všude a jak se dá použít na těle

Jaké výsledky a kdy se dostaví?

V závislosti na úvodní síle tukové tkáně je průměrný úbytek 3mm až 15mm tukové tkáně, vyjádřeno procentuelně 25% až 45% tukové tkáně.

Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných za 15 dnů, k získání konečného výsledku je třeba vyčkat min. 6 týdnů. Po této době se rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Takové výsledky medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukcí, avšak s nespornými výhodami: metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná, má nulovou rekonvalescenci - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života. Metoda si neklade požadavky ani na Vaše stravovací návyky, užívání léků nebo cvičení.

Ceník ošetření najdete nahoře v menu nebo zde.
zpět na naše služby

Otevírací doba dle objednávky

na čísle:
+420-775-630-548
Nezvedáme hovor? Prosíme o sms!

Kde nás najdete


ZLÍNSKÁ ADRESA
nám. T. G. Masaryka 2433, 76001 Zlín (budova nad hotelem Garni) (mapa)

BRNĚNSKÁ ADRESA
BODY REVOLUTION, Cejl 25, 60200 Brno (kousek od Malinovského nám.) (mapa)

OSTRAVSKÁ ADRESA
BE YOU, HAIR & BEAUTY STUDIO, Sadová 14, 70200 Ostrava (mapa)

Přidat na Facebook
(c) www.salonformia.cz, 2010-2011